,,Przebudź się jesteś wolny"

,,Przebudź się jesteś wolny"- pod takim hasłem obchodziliśmy dziś Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczysty apel przygotowały- wraz z wychowawcami panią Moniką Michałczak-Iwaszkiewicz oraz panem Robertem Ratajczakiem - klasy 3b i 3d . Następnie pani Agnieszka Konopka poprowadziła symboliczny bieg gimnazjalistów wokół szkoły.

"Muzeum Słubic" warsztaty

22 października br uczniowie klasy 3a uczestniczyli w warsztatach prowadzonych w ramach projektu: ,,Muzeum Slubic" przez Fundację Dobro Kultury.

Dzień Edukacji Narodowej

💐💐💐15 października w naszym gimnazjum odbył się apel z okazji DEN. Uroczystość przygotowała wraz z wychowawcą A.Konopka klasa 3a.

Koncert w filharmonii

11 października br uczniowie klasy 3a oraz 3d naszego gimnazjum wraz z wychowawcami uczestniczyli w koncercie w filharmonii we Frankfurcie. Oto kilka zdjęć z tego niecodziennego wydarzenia.

III Promet Cargo Cross Duathlon

🏃🚲🏃29 września drużyna z naszego gimnazjum w składzie : Jakub Jarosz, Bartosz Hryniewicz oraz Cyprian Jurkowski -uczniowie klasy 3a i ich wychowawczyni Pani Agnieszka Konopka reprezentowała nasze gimnazjum w III Promet Cargo Cross Duathlonie. Impreza -juz po raz trzeci- odbyła się w Kunowicach . Wszyscy zawody ukonczyli☺ Cyprian zajął drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej a Pani Agnieszka trzecie. Serdecznie gratulujemy zachęcając naszych trzecioklasistow do czynnego spędzania wolnego czasu.

Uroczyste odsłonięcie Pomnika Pamięci Zesłanych na Sybir i Walczących o Wolną Niepodległą Polskę

17 września br reprezentacja naszego gimnazjum uczestniczyła w uroczystym odsłonięciu Pomnika Pamięci Zesłanych na Sybir i Walczących o Wolną, Niepodległą Polskę.

ZEBRANIA I KONSULTACJE


Gimnazjum nr 1 serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania i konsultacje

poniedziałek 10.09 godzina 17:00

ZAPRASZAMY

RODO

RODO w Naszej Szkole!!!!
Ważne informacje dotyczące RODO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

🔔🔔🔔Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019📚📚📚

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODBĘDZIE SIĘ 03.09.2018 O GODZINIE 9:00


Wakacje Wakacje Wakacje


Wygenerowano w sekund: 0.01
931,418 unikalne wizyty