"; ?>

konkurs z polskiego

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU


16 listopada 2011 r. odbył się szkolny etap Konkursu z Języka Polskiego. Wzięło w nim udział 10 uczniów, którzy mieli za zadanie rozwiązać test i napisać pracę pisemną. Do etapu rejonowego dostały się 3 uczennice, które uzyskały wymagane 80 % punktów:
Natalia Maciejewska z klasy 2c, Natalia Boer z klasy 2a oraz Magdalena Ruj z klasy 3b.


Anna Tunk

targi sportu

W dniu 25.11.20111 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w pierwszych targach sportu i zdrowia FISPO 2011 we Frankfurcie nad Odrą.

Uczniowie mieli okazję profesjonalnie zbadać wzrok, pojeździć na Segwayach, oraz zobaczyć wiele interesujących rzeczy związanych ze sportem.

Koncert

"NARKOTYKOM NIE!!!"

W dniu 23.11.2011 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w koncercie grupy "OLD STARS"
pod hasłem przewodnim "Narkotykom nie".
Koncert został sfinansowany przez Urząd Miejski w Słubicach.

Noc filmowa"Noc filmowa" zaczynie się w piątek o 19:00, a skończy o 7:00 następnego dnia. Uczniowie są proszeni o przyniesienie własnych śpiworów, picia i jedzenia. O 00:00 odbędzie sie godzinna przerwa, podczas której będzie można dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości. Życzymy dobrej zabawy :)

Dzień Misia :)


25 listopada uczniowie przyniosą do szkoły swoich pluszowych ulubieńców.
Z myślą o dzieciach potrzebujących wsparcia i pocieszenia Samorząd Uczniowski naszej szkoły organizuje zbiórkę maskotek, które zostaną przekazanie dla dzieci w Słubicach.
Dzień " Pluszowego Misia" odbędzie się w piątek na długiej przerwie. Uczniowie mogą przynieść swoje pluszaki, za każdego oddanego misia jest jedna godzina niepytana w przyszłym tygodniu.Misie nie mogą być brudne, porozdierane itp. Paczki zostaną przekazane do szpitali i domów dziecka. :)

GumisiowanieDnia 30.09. br. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli "Gumisiowanie". Głównym organiztorem i prowadzącym była przewodnicząca szkoły Sara Nowak wraz z Weroniką Chrostowską. Pomagali im wybrani uczniowie klas trzecich. Pierwszoklasiści brali udział w wielu zabawnych i pomysłowych konkurencjach, takich jak np. "malowanie swojego wychowawcy". Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec każdy z uczniów i wychowawców otrzymał plasterek cytryny, z którym wszyscy mieli grupowe zdjęcia. :-)

DyskotekaW dniu 27.10.2011 w naszej szkole odbyła się dyskoteka pod hasłem prowadzącym "Halloween".
O świetną muzykę zadbali Dominik Niemiec z klasy IIIc oraz Marek Niekraszewicz z klasy IId.

Głosuj na IIc


Klasa 2c Gimnazjum nr 1 wystartowała w plebiscycie Gazety Lubuskiej "Pokażcie klasę". Zobacz klasę na stronie Gazety Lubuskiej i zagłosuj: link.

Spotkanie z dietetykiem

Dnia 19 października 2011r. w Gimnazjum nr 1 odbyło się spotkanie z panią dietetyk Magdaleną Cieślak, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-III. Celem wykładu było uświadomienie młodzieży zagrożeń wynikających z nieprawidłowego odżywiania się. Uczniowie obejrzeli również krótki film nt. anoreksji i bulimii.
Wygenerowano w sekund: 0.02
887,997 unikalne wizyty