72 rocznica zakończenia II Wojny Światowej

Plac Bohaterów. Obchody 72 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.

Prezentacja prac w Galerii Okno

Prezentacja prac naszych gimnazjalistów na temat Unii Europejskiej w Galerii Okno.

Konstytucja 3 Maja

W dniu dzisiejszym uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowali i przedstawili go uczniowie klasy 3a pod czujnym okiem Pani mgr Aldony Przechrzty.

EGZAMINY GIMNAZJALNE

W dniu dzisiejszym gimnazjaliści rozpoczęli 3 dniowy maraton testów gimnazjalnych !!!!! ŻYCZYMY POWODZENIA!!!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Nasze Szczypiornistki

Nasze dziewczyny idą jak burza!!! W dniu dzisiejszym drużyna szczypiornistek z Gimnazjum nr 1 wywalczyła awans do finałów wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt .Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi Panu Sławkowi Jurgiewiczowi. Transmisję z meczu mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy na żywo dzięki telewizji HTS.
zdjęcia A. Konopka

Dzień Zdrowia

10 kwietnia w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Zdrowia. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie na temat szkodliwości używek przeprowadzonym przez słubicki Sanepid. Mieli również okazję zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. zdjęcia A. Konopka

Pola Nadziei 2017

7 kwietnia nasi szkolni wolontariusze uczestniczyli w akcji Pola Nadziei 2017. Zdjęcia Patryk Piechowiak.

SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTEK

Sukces sportowy naszych gimnazjalistek😀😀😀😀😀 W dniu dzisiejszym dziewczyny zajęły 1 miejsce w Zawodach Rejonowych w piłce ręcznej, co dało im awans do półfinałów wojewódzkich😀😀😀Gratulujemy wspaniałym zawodniczkom oraz trenerowi Panu Slawkowi Jurgiewiczowi😀😀😀 zdjęcia Justyna Pachciarek.

Olimpiada Młodzieżowa

W dniu dzisiejszym w naszym gimnazjum odbyła się Olimpiada Młodzieżowa w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Zdjęcia Justyna Natalia Pachciarek

Rekolekcje Wielkopostne

Od poniedziałku w naszej szkole będą odbywały się Rekolekcje Wielkopostne.
Wygenerowano w sekund: 0.03
796,353 unikalne wizyty