"; ?>

Lodowisko i kino

28 lutego nasi gimnazjaliści uczestniczyli w wycieczce klasowej. Pierwszym punktem programu była uczta filmowa: ,,Kraina wielkiego nieba"- kino konesera. Następnie udali się na przekąskę, po której odwiedzili słubickie lodowisko.

Warsztaty chemiczne

13 lutego uczniowie klasy 3a naszego gimnazjum wraz z opiekunem Panem Robertem Ratajczakiem uczestniczyli w warsztatach chemicznych prowadzonych przez przedstawicieli Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Warsztaty odbyły się w LO a zorganizowała je Pani Sławomira Czerniawska.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!Życzymy Wam Nowego Roku
pełnego optymizmu, radości,
szczęścia i powodzenia.
Niech w nadchodzącym roku 2019
spełnią się Wasze wszystkie marzenia!

Ostatnia Wigilia Gimnazjalna :(

Nasza ostatnia gimnazjalna Wigilia☺🎄🎄🎄Był opłatek, kolędy, życzenia oraz poczęstunek. Wesołych Świąt 🎅🎅🎅

Eko Cross Challeng

20 grudnia w naszym Gimnazjum odbyła się wspaniała sportowa impreza- Eko Cross Challenge 💪💪💪 Uczniowie z klas 6,7 oraz 3 gimnazjum rywalizowali w ciekawych konkurencjach . Impreza realizowana była przez telewizję HTS w ramach Kampanii Ekologicznej na zlecenie Gminy Słubice . Nasza reprezentacja w składzie : Amelia Karnacz, Julia Karnacz, Cyprian Jurkowski oraz Wiktor Otworowski godnie walczyła w eko-wyścigu. Oto krótka fotorelacja przedstawiającą ich zmagania 😊

DBAMY O ŚRODOWISKO

10 grudnia br nasi gimnazjaliści uczestniczyli w ciekawym wykładzie na temat segregacji śmieci. Był to element Kampanii Ekologicznej prowadzonej przez telewizję HTS na zlecenie UM w Słubicach.

Próbny Egzamin Gimnazjalny

📚📚📚W dniach 5-6 grudnia br nasi trzecioklasisci zdają Próbny Egzamin Gimnazjalny 📚📚📚 Powodzenia 👊

,,Przebudź się jesteś wolny"

,,Przebudź się jesteś wolny"- pod takim hasłem obchodziliśmy dziś Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczysty apel przygotowały- wraz z wychowawcami panią Moniką Michałczak-Iwaszkiewicz oraz panem Robertem Ratajczakiem - klasy 3b i 3d . Następnie pani Agnieszka Konopka poprowadziła symboliczny bieg gimnazjalistów wokół szkoły.

"Muzeum Słubic" warsztaty

22 października br uczniowie klasy 3a uczestniczyli w warsztatach prowadzonych w ramach projektu: ,,Muzeum Slubic" przez Fundację Dobro Kultury.

Dzień Edukacji Narodowej

💐💐💐15 października w naszym gimnazjum odbył się apel z okazji DEN. Uroczystość przygotowała wraz z wychowawcą A.Konopka klasa 3a.

Koncert w filharmonii

11 października br uczniowie klasy 3a oraz 3d naszego gimnazjum wraz z wychowawcami uczestniczyli w koncercie w filharmonii we Frankfurcie. Oto kilka zdjęć z tego niecodziennego wydarzenia.
Wygenerowano w sekund: 0.02
883,303 unikalne wizyty