Andrzejkowe Zabawy

Andrzejki- Zabawa i tradycja

IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJMiś Uszatek w oddziale przedszkolnym.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najlepsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardzkiej atrakcyjnych zabawek, moda na misia nie przemija, bo " czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś". Nasze przedszkolaki nie zapomniały o takim miłym święcie . Od rana przytulały swoje ulubione misie, z którymi zwiedzały szkołę, ale największą niespodzianką były odwiedziny Misia Uszatka bohatera książki Czesława Janczarskiego. Pani dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3 " Miś Uszatek" Kamila Łopusiewicz przeczytała jedną z przygód Misia . Były również zabawy i wspólne zdjęcie. Dziękujemy pani Kamili i misiowi za przemiłe odwiedziny.

Teatr w naszej szkole


22 października uczniowie słubickich szkół i przedszkoli mieli możliwość obejrzeć przedstawienia teatralne wykonane przez Katolicki Teatr EdukacjiPasowanie na przedszkolaka


Pasowanie na przedszkolaka


Biegi Niepodległościowe

Uczniowie SP 1 w Słubicach, pod opieką wychowawców i nauczycieli wychowania fizycznego- 08.11.2019 roku udali się na Plac Bohaterów, gdzie corocznie organizowane są biegi z okazji rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z każdej klasy od 1-8 uczniowie wzięli udział w biegach- osiągając sukcesy, reszta klasy kibicowała.

Zbiórka dla bezdomnych zwierząt


W naszej szkole z inicjatywy pani Iwony Boryczki i pani Elżbiety Gromali została zorganizowana akcja "ODDAJ PSU KOC". Uczniowie zbierali suchą i mokrą karmę, koce na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "ANIMALS" ze Słubic. Również poprzez to Stowarzyszenie nasze dary trafią do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc i chęci.

Apel z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości

Akademia z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W dniu 12.11.2019 odbył się apel szkolny z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczciliśmy 101 rocznicę tego pamiętnego wydarzenia, Polska znów powróciła na mapę Europy. Akademię Przygotowały klasy 6 wraz ze swoimi wychowawczyniami.


Ania z Zielonego Wzgórza

21.10.2019 r. klasy 3 uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym. Na deskach Gorzowskiego Teatru im. Janusza Osterwy uczniowie mieli okazję oglądać i podziwiać kunszt aktorski w sztuce "Ania z Zielonego Wzgórza"

Przedszkolaki w szkole

To dopiero okazja poczuć się jak uczeń i to już w wieku 4-lat. Grupa "Motylki" z Przedszkola nr 4 w Słubicach miała okazję uczestniczyć w lekcjach zorganizowanych przez Panią Elżbietę Gromalę wychowawcę klasy IIIa, która wraz ze swoimi podopiecznymi wprowadziła przedszkolaki w tajemniczy świat Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach.

Pasowanie na UCZNIA

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 są pełnoprawnymi uczniami. W dniu 24 października 2019 r, odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień, na którym oprócz rodziców, dziadków p. dyrektor, wicedyrektor był specjalny gość pan Mariusz Olejniczak Burmistrz Słubic.
Wygenerowano w sekund: 0.10
935,306 unikalne wizyty